Między Rondem a Palmą (417): Mili jak Milwaukee (zapowiedź sezonu Bucks)

7
fot. KAMIL KRZACZYNSKI / Newspix.pl
fot. KAMIL KRZACZYNSKI / Newspix.pl

W dzisiejszym

A kurcze …dziś półtorej godziny wyszło, z czego ok. godziny o Milwaukee Bucks.

Rozmawiamy o istocie preseason, o problemie Grega Monroe’a, wzmocnieniach Bucks, o tym czym będzie Thon Maker i o tym gdzie jest sufit Giannisa Antetokounmpo, Jabariego Parkera i Milwaukee.

Także intryga – kogo Piotrek Sitarz typuje na 15. miejscu Zachodu skoro nie są to Lakers, dum, dum, dum…

[wpdm_file id=310]

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiejsca 35-31 w #rank6G
Następny artykułDwunasty Gracz: NFL Podcast (odc. 3 – Podsumowanie Week 1)

7 KOMENTARZE

 1. MyśIe, że trochę nie doceniacie Parkera. Gość robił duże postępy już w trakcie swojego debiutanckiego sezonu i śmiem twierdzić, że gdyby nie ACI to Wiggins nie wygrałby ROTY. W poprzednim sezonie Parker był powoIi wprowadzany do gry, na początku sezonu ograniczano jego minuty.
  Jego średnie po ASG to 18.9 points, 6.1 rebounds, 2.2 assists, 1.1 steals.

  6 zbiórek na mecz to słaby zbierający?
  Dajcie chłopakowi czas…byl po ACl-u. Uwierzcie mi, że po powrocie do gry po takiej kontuzji ciąg na kosz i walka o pilkę nie jest pierwszą rzeczą o jakiej myślisz.

  Parker mocno przepracował ten offseason. Kidd ogromnie go chwalil w wywiadach.”Jabari Parker is working extremely hard on his 3-pointers.” Więc mój bet jest taki, że Maciek go lekko nie docenia i woi skupiać swoją uwagę na Antku, a zNyk…zNyk nie widzial pewnie więcej niż dwóch meczy Bucks w poprzednim sezonie :> [no hard feelings, bro].

  Parker będzie trafial 1 trójkę na mecz. Mogę sie zalożyć o butelkę dobrego trunku.

  0