Agresywni Nets znowu atakują i próbują wyciągnąć Allena Crabbe’a z Portland dając mu aż $75 milionów

5
fot. David Blair / Newspix.pl
fot. David Blair / Newspix.pl

Brooklyn Nets pewnie nie są zadowoleni, że Dwyane Wade opuścił Miami, ponieważ to może ułatwić Patowi Riley decyzję o wyrównaniu ich oferty dla Tylera Johnsona. Z drugiej strony, mogą mieć nadzieję, że dla prezydenta Miami Heat kluczowe będzie zachowanie elastyczności swoich finansów i tak jak najwidoczniej obawiał się, że zatrzymując Wade’a wpakuje się w 'kontrakt Kobiego’, tak samo może nie chcieć zatrzymywać zawodnika, który w 2018/19 zajmie mu aż $19 milionów w salary cap. Heat na tamten sezon mają już $76 milionów w umowach dla Bosha, Whiteside’a i Dragica, a Johnson na razie potwierdził tylko, że może być bardzo dobrym zadaniowcem.

Czekają na ruch Heat, ale nie kończą z agresywną walką o zastrzeżonych wolnych agentów i próbują wyciągnąć również Allena Crabbe’a z Portland. O tym, że są nim mocno zainteresowani mówiło się już od kilku dni, ale potem pojawiały się sprzeczne raporty dotyczącego tego czy zaproponują mu ofertę czy nie. Teraz się na to zdecydowali, o czym doniósł Adrian Wojnarowski z The Vertical::

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRamon Sessions podpisał dwuletni kontrakt z Charlotte Hornets
Następny artykułFestus Ezeli za tylko $15mln w Portland Trail Blazers

5 KOMENTARZE

  1. Brooklyn dobrze kombinuje. Założę się, że jeżeli tylko Oshley wyrówna ofertę za Crabbe`a to Brooklyn od razu rzuci cholerne pieniądze za Leonarda a jeśli i to Oshley wyrówna to dadzą fortunę za Harklesa. I któregoś GM Blazers będzie musiał odpuścić. Ja bym nie grał w tą grę z Marksem i oddał im Crabba. Może dzięki temu uda się taniej zatrzymać Legenda i Mo. Nie wolno przegiąć z wydatkami bo za rok CJ przyjdzie po podwyżkę.

    Lubię to: 0