Ramon Sessions podpisał dwuletni kontrakt z Charlotte Hornets

1
fot. twitter.com/hornets
fot. twitter.com/hornets

UPDATE 7.07: Ramon Sessions w czwartek podpisał oficjalnie dwuletni kontrakt z Charlotte Hornets. Zrobili to też Nicolas Batum i Roy Hibbert.


Charlotte Hornets stracili Jeremy’ego Lina, który wraca do Nowego Jorku, ale udało im się znaleźć dobre zastępstwo do roli zmiennika dla Kemby Walkera. Ramon Sessions wraca do Charlotte.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRoy Hibbert podpisał kontrakt z Charlotte Hornets
Następny artykułAgresywni Nets znowu atakują i próbują wyciągnąć Allena Crabbe’a z Portland dając mu aż $75 milionów

1 KOMENTARZ

  1. No ja tam nie wiem, Charlotte podobało mi się ze swoją wizją grania strzelcami na każdej pozycji, z dobrym rzutem za trzy, którzy mogą zrobić różnicę (Lee, Lin, Lamb, Zeller, Kaminsky), a teraz Sessions (czyli dalej słaby % za trzy na pozycji nr 1) i Hibbert.

    Jak sobie wyobrażam fiolet na koszulkach Charlotte, to z takiego fajnego, żywego fioletu robi się coraz bardziej szary. Jakby prany w zwykłym proszku hehehe.

    0