Wizards pozyskali Treya Burke’a w wymianie i podpisali Andrew Nicholsona

4
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Washington Wizards wykonali dziwny ruch pozyskując Iana Mahinmi’ego, ale wygląda na to, że nie oznacza to jeszcze planów pożegnania się z Marcinem Gortatem. Przynajmniej na razie nie szykuje się żaden transfer z udziałem Polaka. GM Wizards jednak zabrał się ostro do pracy i zrobił inną wymianę, przejmując będącego już od dawna do wzięcia Treya Burke’a.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułBartek Mówi Jak Jest: Wizards mają frontcourt i rozgrywającego. Gortat (na razie) nigdzie się nie wybiera.
Następny artykułCole Aldrich podpisze kontrakt z Timberwolves za $22mln i to dobry ruch

4 KOMENTARZE

 1. W jednym artykule piszecie że 37% za trzy to jest nieźle (np. Zeller z Maimi) a w drugim 34% to jest kiepsko. Te 3% chyba nie robi z zawodnika dobrego lub kiepskiego. Rozumiem poniżej 30% że mogłoby być kiepsko.

  Lubię to: 0
  • Poniżej 30% to nie jest „kiepsko” ale tragedia. Zauważ, że rozrzut skuteczności z gry nie waha się w przedziale 0-100, więc te 3% jak najbardziej może zrobić różnicę. Jedna trójka więcej czasem przesądza o wyniku, pamiętaj o tym.
   BTW, nie zapłaciłbym złamanego grosza za serwis, w którym 34% i 37% za 3 to żadna różnica :)

   Lubię to: 0
  • 1. 3 punkty procentowe a nie 3 procent
   2. to chyba zależy od pozycji prawda? od takiego Zellera, który jest podkoszowym raczej nie będzie się wymagać rzutu za 3 na wysokim procencie w przeciwieństwie do Burke’a, który jest obwodowym… ale może to tylko ja mam takie dziwne wyobrażenia…

   Lubię to: 0
 2. Kacperski, obie te wartości mieszczą się w przedziale „średnia ligowa”. Zważywszy, że rzut za 3 to 150 % wartości rzutu za dwa, wychodzi skuteczność z gry na poziomie 51 %, w tym także kolejne bonusy typu rozciąganie gry. 34% za trzy to raczej neutralny, a nie kiepski wynik.

  Lubię to: 0