Mike Conley spotka się w piątek z Dallas, chce od Memphis 5-letniego maxa

6
fot. Nikki Boertman / Newspix.pl
fot. Nikki Boertman / Newspix.pl

Jesteśmy tutaj zwykle szalenie podekscytowani i zazwyczaj kłócimy się ze sobą o to kto może napisać o przyszłości Mike’a Conleya.

Warto pamiętać, że Solid Mike skończył sezon z kontuzją Achillesa. Nie przeszedł operacji, ale to z powodu Achillesa zrezygnował z gry w kadrze USA. W październiku skończy 29 lat i nigdy nie zagrał jeszcze w Meczu Gwiazd.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRaport: Joakim Noah prawie na pewno przejdzie do Knicks
Następny artykułMike Budenholzer uznany niewinnym zarzutowi o prowadzenie auta pod wpływem

6 KOMENTARZE

  1. Gdzie jest ChicTown ja się pytam? Dawać Mike’a do Bulls. Nie wiem czy akurat jego tam trzeba, ale i tak wszystko robią na randomie, więc co za różnica :D

    PS. Portugalia jest na pewno do zrobienia, mało tego, myślę że jak zrobimy Portugalię, to Finlandia też jest jak najbardziej do zrobienia.

    0
  2. Niech odejdzie z Memphis,chciałbym żeby to im otworzyło oczy,że nie można ciągle stać w miejscu poklepywać się po plecach i mówić jest fajnie mamy Gasola Zacha Tonego coś gramy zawsze jesteśmy w playoffs a po pierwszej rundzie spotykamy się na grillu u Randolpha.Grizzlies są mi obojętni co prawda ale nie chcę patrzeć jak tkwią w tym marazmie Allen powinien być już na stałe rezerwowym,Zach też niech już da spokój.

    0