Raport: Joakim Noah prawie na pewno przejdzie do Knicks

7
fot. Erik Lesser / newspix.pl
fot. Erik Lesser / newspix.pl

Rok temu Phil Jackson długo czekał zanim udało mu się wreszcie przekonać kogoś do podpisania kontraktu z New York Knicks. Ale teraz postarał się, żeby ta sytuacja się nie powtórzyła i zaczął działać dużo wcześniej. Już przed draftem zrobił wymianę po Derricka Rose’a, natomiast na dzień przed startem wolnej agentury wygląda na to, że tamten ruch pomoże mu zdobyć też kolejnego zawodnika.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPrzed startem wolnej agentury. Kto ile będzie miał pieniędzy do wydania?
Następny artykułMike Conley spotka się w piątek z Dallas, chce od Memphis 5-letniego maxa

7 KOMENTARZE

  1. Tak sobie myślę, że jest spora szansa, że Chicago będzie zbierać w zbliżającym się sezonie bęcki od NYK. Wiecie zmotywowany Rosik i Noah (zostawmy zdrowie na boku), Melo, Porzingods… niby bez szału, ale na Jimmiego starczy chyba. Nie wiem jak ja to przeżyje bez uszczerbku na psychice.

    0
  2. Eric Gordon(musi tam trafić, proszę!), Noah, Rose, Carmelo – team złożony z gości którzy w ostatnich 2 latach na możliwe 656 spotkań opuścili 225.
    NA 30% podwyżkę salary cap weźmy tych co opuścili 30% spotkań.30 for 30, prawie jak ESPN.

    0