Dniówka: George Karl zostaje. Koniec sezonu Marca Gasola? Koniec sezonu Tyreke’a Evansa. Przerwa Jimmy’ego Butlera. Plotki o Hawks

4
fot. David Blair / Newspix.pl
fot. David Blair / Newspix.pl

Nikt w NBA nie zapewnia tyle rozrywki swoim kibicom co Sacramento Kings jeśli chodzi o śledzenie doniesień dotyczących różnych decyzji zarządu. Dużo się dzieje, jest wiele zwrotów akcji i nieprzewidywalnych rozwiązań. Nie jest to jednak rozrywka jakiej oczekują kibice czekający na chociażby małe sukcesy drużyny, która już od 10 lat jest poza playoffami. Kings nie są dobrze funkcjonującą organizacją, tam nie dzieją się normalne rzeczy i teraz po raz kolejny się o tym przekonaliśmy.

Jeszcze w poniedziałek pisząc o tym, że dni George’a Karla na ławce w Sacramento są już prawdopodobnie policzone, pamiętałem, żeby niczego nie przesądzać – „Chociaż jak to w przypadku Kings, nigdy nic nie wiadomo. Za chwilę możemy być świadkami kolejnego zwrotu akcji.” Jednak po kolejnych doniesieniach potwierdzających, że Kings planują zwolnić trenera, moja czujność została osłabiona i wczoraj wydawało mi się, że już wszystko jest jasne. Karl miał zostać zwolniony, a dzisiejszy mecz miał być jego ostatnim. Nawet nagrywając wideo do 6G TV rozmawialiśmy o Kings w kontekście zmiany trenera. To wydawało się już takie pewne. Nawet sam zainteresowany odbierając telefon od Vlade Divaca był przekonany, że dzwoni on, żeby poinformować go, że ta decyzja ostatecznie zapadła.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Marc Gasol złamał stopę, buzzer-beater Haywarda w Dallas, emocjonujący wtorek
Następny artykułPrzepychanka na ławce Suns. Markieff Morris odepchnął, dusił Archie’ego Goodwina

4 KOMENTARZE