Dniówka: George Karl zostanie zwolniony. Pierwszy mecz Kurta Rambisa. Operacja Festusa Ezeliego

6
fot. Darrell Walker/Icon SMI / Newspix.pl
fot. Darrell Walker/Icon SMI / Newspix.pl

Sacramento Kings przegrali wczoraj po raz czwarty z rzędu, po raz trzeci z rzędu oddali rywalom co najmniej 120 punktów i są już 10 meczów na minusie, ale nie spieszą się ze zwolnieniem George’a Karla. Skoro nie dali się ponieść emocjom po piątkowej kompromitacji zespołu na Brooklynie, to teraz spokojnie czekają do przerwy na All-Star Weekend. Mają jeszcze tylko jeden mecz do rozegrania i będzie to ostatni mecz Karla na ławce Kings. Jest już przesądzone, że zostanie zwolniony, o czym dzisiaj z samego rana naszego czasu doniósł Marc Stein z ESPN.

To Kings, więc nie ma sensu zastawiać się dlaczego tyle to musi trwać, dlaczego nie zwolnią go już teraz, skoro decyzja zapadła. Co prawda pojawiają się też doniesienia, że pracują nad tym, żeby zrobić to jeszcze przed spotkaniem z Sixers, ale póki co mamy też informacje, że Karl pojechał razem z drużyną do Philly. Pewne jest jednak to, że po ASW nie będzie go już w Sacramento.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułBlazers @ Grizzlies: Mecz błędów, ważne zwycięstwo Portland
Następny artykułCelitcs @ Bucks: 29 punktów Grega Monroe, crunch-time dla Milwaukee

6 KOMENTARZE

  1. A ja chciałbym żeby Durant poszedł po tym sezonie na całość i powiedział „hej, zatrudnijcie Waltona ja zostanę i z tej mąki jeszcze będzie jakiś chleb :D”

    Lubię to: 0
  2. Jimmy Butler wypada na 3, 4 tygodnie…Bulls zagrają w tym czasie z Hawks, Cavaliers, Raptors, Lakers, Wizards, Hawks, Blazers, Heat, Magic. 2-7 ? 3-6 ? Czy Chicago nie będzie przypadkiem zaraz poza ósemką ?

    Lubię to: 0