Iman Shumpert ukradziony z Knicks, zostaje w Cleveland

4
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Kevin Love odchodził z Cleveland Cavaliers przez 9 miesięcy i potem napisał 9 zdań na The Players Tribune, że zostaje. Straciliśmy tyle czasu.

Mistrzowie Konferencji Wschodniej poszli wczoraj za ciosem i rozbili bank. 110 mln dolarów dla Love’a, ok. 80 mln dolarów dla Tristana Thompsona i 40 mln dolarów w tym nowym świecie zarobków dla Imana Shumperta, absolutnego stealu Cavaliers w styczniowym dealu z New York Knicks.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPaul Pierce zostawił Wizards, w końcu trafił do Clippers
Następny artykułDanny Ainge uzgodnił umowy z Amirem Johnsonem, Jae Crowderem i Jonasem Jerebko

4 KOMENTARZE

  1. Totalny brak konkurencji na wschodzie sprawia, że finał NBA mają praktycznie z urzędu. Ich wynik zależy w znacznym stopniu od zdrowia, w trochę mniejszym od przeciwnika, na którego wpadną

    A niech mnie, dobry team. Tylko nie wiem po co im Smith, mogą spokojnie puścić Haywooda za coś jemu podobnego. Generalnie te 10 milionów + mini mid-level i minima powinny im wystarczyć do uzupełnienia tego co już mają, nie trzeba bulić Smithowi tych 10 milionów, jakie chce

    Lubię to: 0
  2. Lebron na wakacje 2tygodniowe przed ASG jak w tym roku , droga otwarta do ECF, moze w tej Indianie cos zmaluja dobrego, ale nie na tyle aby zagrozic Cavs.

    Juz tylko iluzoryczne nadzieje ze Rose odzyska swoj atletyzm, zeby sie przeciwstawic sile LBJ i spolki.

    Lubię to: 0