Denver Nuggets wreszcie zaczęli aktywnie szukać nowego trenera

2
fot. Kamil Krzaczyński / newspix.pl
fot. Kamil Krzaczyński / newspix.pl

Denver Nuggets na początku marca zwolnili Briana Shawa, którego w dalszej części sezonu zastąpił jego asystent Melvin Hunt, ale był on tylko tymczasowym trenerem i nadal nie wiadomo, kto poprowadzi drużynę w kolejnych rozgrywkach. Nuggets pozostają jedyną drużyną bez head coacha i dotychczas tylko się przyglądali temu co działo się na rynku trenerskim. Podczas gdy w Oklahomie, Orlando, Nowym Orleanie i Chicago szukano i zatrudniono nowych trenerów, o planach Nuggets właściwie nie słyszeliśmy. Jakby nie chcieli rywalizować w tym wyścigu, pozwolili pozostałym wybrać, a sami czekali na to, kto pozostanie na rynku. Dopiero w tym tygodniu zaczęli działać i są już po rozmowach z kilkoma kandydatami.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKyrie Irving przejdzie operację kolana i nie zagra już w tych Finałach
Następny artykułJeden z najbardziej wpływowych agentów dołączył do władz Detroit Pistons

2 KOMENTARZE

  1. Nuggets od dwóch lat, czyli od czasów Karla i rekordowego dla organizacji sezonu, to niestety pośmiewisko ligi, drużyna bez żadnej wizji, planu, grająca pod Shawem na poziomie rodem z Portoryko…

    Lubię to: 0