Między Rondem a Palmą (244): Legendy popaszotu

5

NBA przyznała Lou Williamsowi nagrodę dla Szóstego Gracza, więc sprawdziliśmy kto i jak głosował, i znaleźliśmy pewnego dziennikarza, który zupełnie się nie zna. Pośmialiśmy się z niego jak w USA się nie pośmieją, bo wszyscy tam są kolegami albo się boją pisać na Twitterze. To jest nasza przewaga nad USA, jedna z trzech.

zNYK miał standoff w aucie z jakąś niewiastą. Jak nazywa się samochodowy standoff? Wiemy za to jak nazywa się standoff Johna Hensona.

Pozostając na plaży, omówiliśmy techniki rzutu w pop-a-shot automatach ustawionych z tyłu budek z jedzeniem w podmorskich kurortach.

Porozmawialiśmy też o rozczarowującym meczu Golden State Warriors, którzy prowadzą rozczarowująco 2-0 i o drugiej bitwie kidków Kidda z Chicago Bulls i dlaczego nad Bulls tej wiosny tyka zegar.

Zrobiliśmy też głębokie dochodzenie w sprawie „Co się dzieje z…” i znaleźliśmy mamom Kennetha Farieda nowe koleżanki. Jesteśmy z tego powodu dumni.

[wpdm_file id=123]

Ściąganie Palmy niech umili blondyn z gór i dziewczyna na koniu:

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułI runda, mecz nr 2: Pelicans walczyli, ale finisz należał do Warriors
Następny artykułRaport: Kevin Ollie poważnym kandydatem do zastąpienia Scotta Brooksa

5 KOMENTARZE

  1. Jak zauważyłem w komentarzach pod poprzednią Palmą jednak większość jest za tym jinglem, żeby został, więc coś może ze mną jest nie tak :)Muszę się z tym pogodzić.

    Ok, Maćku, będę do 40 sekundy przewijał w takim razie.

    Pozdrawiam

    PS- Ja mieszkam akurat w miejscu, które ZNyK mija w czasie Waszych rozmów, czyli pomiędzy rondem, a palmą przy Nowym Świecie, więc tym mocniej utożsamiam się z Waszą audycją :)

    Lubię to: 0