Między Rondem a Palmą (226): Wschód na wiosnę

11

W dzisiejszym między Rondzie i Niebie na Ziemi.

Czy widziałeś najlepszego LeBrona w historii? Czy dopiero go zobaczysz? D.O.N.E. is G.O.N.E.

Sporo o tym, co zostało przetoczone, kiedy James spał w styczniu.

Wielka dyskusja komu by skoczył słupek po zdaniu – Btw, Rondo was right”.

Kręcimy różą wiatrów i dochodzimy do wniosku, że ucieczka pontonem na południe nie ma większego sensu skoro chemia jest z zachodu.

Pojawia się Mailman i Maciek okazuje się miłym sąsiadem.

Kroczymy jak maszyny Imperium przez Wschód wyrąbując toporami jakąś narrację. Atlanta serio? Jak będzie wyglądał D. Rose po wazektomi. Ustajemy na słupku nr 8, ale obiecujemy wrócić by dokończyć nasze A-4.

PG13 już trenuje, a my razem z nim idziemy w owoce.

[wpdm_file id=105]

Ściąganie Palmy umili Kazik.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: LeBron James rzucił season-high 42 punkty i pokonał Golden State Warriors, 39-14-11 Westbrooka w porażce w Phoenix
Następny artykułRookies: Przegląd top-10 draftu

11 KOMENTARZE

 1. Jeśli chodzi o potencjalne problemy z kyrie i kevinem w przypadku raportów, to raczej nie spędza Im to snu z powiek. Kyrie wydaje sie kolesiem bez ego, nawet jak odda np 2 rzuty w jednej połowie, to jego język ciała wskazuje ze apsolutnie nie ma z tym problemu. Irving chyba po prostu sie bawi grając w kosza, nie myśli co ma zrobić. Za to kevin wydaje sie bardzo introwertyczny, nawet jeśli ma problem to raczej nie stara sie doprowadzić do konfrontacji. Jeśli kevin da sie wytrącić z równowagi przez rumors, to nie sądzę że bedzie otwarty konflikt w szatni, a co najwyżej wpłynie to na jego grę i pewność siebie

  Lubię to: 0
 2. Thibodeau do OKC !!!!!
  marze o tym od dawna, ulubiony trener do ulubionej druzyny, to by bylo cos pięknego..
  Co on by zrobił za obronę z takimi atletami, Russel, Ibaka, Kantera by cos nauczyl.. ajjjjj

  Lubię to: 0
 3. LBJ wydaje sie byc jakimś atletycznym ewenementem , wiec nie sadze zNyk ze 3 lata mu zostały . Tyle sezonów z czego kilka przy wadze 116 skacze głowa do obręczy po czym spada na parkiet i kontuzje ma na zasadzie kosztów eksploatacji samochodu , nic poważnego .oczywiste zmiany . Nie zdziwię sie jak pociągnie do 36-38 lat na poziomie ALL Star , nie tracąc wiele na atletyzmie , chodzi tu o drastyczne zmiany na zasadzie wade , vince , kobe etc.

  Lubię to: 0
   • To jest USA , nie zdziwię sie jak wykryją za 20 lat ze koksowali go czymś . Nie mozna Lebrona poza tym mierzyć miara zwykłego grajka pod katem anatomi , fizjologii etc . Koleś osiąga tętno 238 gdzie wg miar 220 minus wiek. Bedzie atletycznym graczem jestem tego pewien :)

    Lubię to: 0