Flesz: LeBron vs Wiggins w powrocie Love’a do Minnesoty, Atlanta 17-0 w styczniu, porażki OKC i Phoenix, blowout Clippers na San Antonio

17
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Te najciekawsze mecze w sobotę nie były niestety tak fantastyczne, ale dużo się wydarzyło ostatniej nocy w NBA. Mieliśmy Josh Smith Bowl w Detroit, Love Wiggins Bowl w Minnesocie, mecze Phoenix i OKC, Los Angeles Clippers w San Antonio i 19. z rzędu zwycięstwo Atlanty Hawks.

Były rozdawane figurki Marcina Gortata w hali Verizon Center, był Ricky Flair (Woooo!) w Memphis jako żyjąca, opięta swetrem figurka zapaśnika. Thunder przegrali raz jeszcze, a Trail Blazers są już 2-8 w 10 ostatnich meczach.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWeekendówka: Duuuużo koszykówki
Następny artykułWeekendówka: Super Bowl XLIX

17 KOMENTARZE

 1. OKC nie wygląda dobrze. Nawet pominąwszy fakt, że z Miśkami zawsze było ciężko, wygląda to, jakby coś w zespole/szatni było nie tak. Trochę nie wyglądają jak zespół, momentami wcale nie wyglądają i tu już nawet nie chodzi o hero ball, ale o mentalność. to faktycznie wygląda jak sytuacja labo albo. Albo się jakoś zjednoczą (wokół Scotta Brooksa, hehe) i zaczną pociskać, albo to jest ostatni sezon tego zespołu w tym kształcie. Szkoda by było..

  Lubię to: 0
  • A ja odnioslem wrazenie, ze brakuje nam Czarka TRYBanskiego(ponoc czarek wyraza chec grania w spurs-RC oferuje 12MLN za rok czarek chce 15mln);p oraz jeszcze kogos w roli asystenta,bo GRUNT to wzmocinc lawke trenerska (Joanna Mucha,Wadim Czeczuro).A Reggie Williams to bedzie hit na play-offs ;p

   Lubię to: 0
 2. „Kevin Love obejrzał wideo o sobie, a potem został wybuczany w Minnesocie i nie trafiał z trzy – 1/5 – ale od czego ma w składzie czterokrotnego MVP, który przez cztery lata regularnie pomagał Chrisowi Boshowi wygrywać w Toronto.”

  Na pewno chodziło o Toronto? ;)

  Lubię to: 0