Weekendówka: Duuuużo koszykówki

7
 Edward A. Ornelas / newspix.pl
Edward A. Ornelas / newspix.pl

Dzień przed superbowlową niedzielą całkiem dobra dla NBA sobota. Powroty do starych drużyn, ciekawe matchupy, które możemy oglądać wyglądając play-off i strzeleckie starcie na dzikim zachodzie. Miałem dziś zadebiutować jako łyżwiarz, ale się nie udało. Miałem dostać chińczyka na obiad po 15, ale też się nie udało. To może być noc niespodzianek. Nie grajcie u buka. PS jutro mała niespodzianka.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Atlanta nowym nr 1 w NBA, Lillard wciąż w dołku, Cavaliers 9-1 od powrotu Jamesa, Suns już 4 mecze przed Thunder
Następny artykułFlesz: LeBron vs Wiggins w powrocie Love’a do Minnesoty, Atlanta 17-0 w styczniu, porażki OKC i Phoenix, blowout Clippers na San Antonio

7 KOMENTARZE

  1. ’W ostatnich 14 meczach Spurs pozwalają na zaledwie 93 punkty w meczu i 31% za 3, wygrywając 11 z nich.’ Mało się mówi o tym, że Spurs wrócili do gry…wg mnie obok Grizzlies i Warriors są mimo wszystko pewniakami do TOP 4 zachodu. Mavericks w dołku, Rockets będą grać bez Howarda, chociaż narazie wygrywają to jednak jego brak wyjdzie, a Clippers z taką ławką zajadą swoich starterów.

    Lubię to: 0