Wymiana: Corey Brewer trafił do Rockets

5
fot. Minneapolis Star Tribune / Newspix.pl
fot. Minneapolis Star Tribune / Newspix.pl

Ten transfer był tylko kwestią czasu, chociaż trochę trzeba było poczekać zanim Flip Saunders przestanie udawać, że jego drużyna jeszcze o coś walczy i że martwi się o głębię składu. Już miesiąc temu pojawiły się doniesienia, że Corey Brewer jest do wzięcia i już wtedy mówiło się, że Houston Rockets są nim najbardziej zainteresowani. Jednak dopiero dwa dni temu Minnesota Timberwolves przyznali, że skupiają się na rozwoju swoich młodych graczy i ponownie wystawili Brewera na listę transferową. Darly Morey dalej był pierwszy w kolejce, ale zanim dogadał się z Saundersem, miał jeszcze do załatwienia inną sprawę.

Był jednym z tych, którzy w ostatnich dniach prowadzili rozmowy z Boston Celtics w sprawie wymiany Rajona Rondo. Jak informują źródła, jego zainteresowanie Rondo było znacznie mniejsze niż w poprzednich latach (teraz ma na oku Gorana Dragica i w wakacje chce powalczyć o ściągnięcie go z powrotem do Houston), ale jak to Morey, musiał sprawdzić czy jest tu coś do ugrania. Spekuluje się również, że w jego negocjacjach z Dannym Ainge’m miało też chodzić o to, żeby podbić cenę. Rywalizacja z Mavs i Markiem Cubanem trwa w najlepsze.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykuł3-na-3: Transfer Rajona Rondo
Następny artykułFlesz: Rondo jak Rondo, 38 punktów Montaball, Hawks wygrali w Houston. Deron Williams w Sacramento?

5 KOMENTARZE