Raport: Rockets bliżej pozyskania Coreya Brewera. Cavs powinni poszukać kogoś innego

0
fot. Renee Jones Schneider / Newspix.pl
fot. Renee Jones Schneider / Newspix.pl

“Nikt nie jest nietykalny, a nigdy nie skończysz budowania drużyny, więc zawsze zwracamy uwagę na okazje jakie się pojawiają.” powiedział ostatnio David Griffin, generalny manager Cleveland Cavaliers. Nie dodał, że nikt nie jest nietykany poza LeBronem Jamesem, ale to oczywiste, więc nie musiał tego mówić. Chociaż pewnie Kevin Love i Kyrie Irving też czują się nietykalni, a Anderson Varejao jest nietykalny przez swój przedłużony kontrakt, którego raczej nie da się przehandlować. Ale nie będziemy się tutaj zajmować tym, kto jest, a kto nie jest nietykalny w Cleveland, tym bardziej, że sezon dopiero co się rozpoczął.

Istotne jest natomiast stwierdzenie, że Griffin cały czas szuka sposobów, żeby poprawić skład i sprawdza jakie są możliwości na rynku. Wiemy, że ma do dyspozycji trade exception warte nieco ponad $5 milionów i będzie chciał to wykorzystać, żeby dodać jeszcze jednego wartościowego gracza. I co prawda dopiero od 15 grudnia będzie można wytransferować zawodników, których podpisało się w wakacje i dopiero wtedy zaczną się wzmożone rozmowy między managerami, to już pojawiły się pierwsze plotki na temat tego, na kogo Cavs mogą polować.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRzutówka: W stronę ciepła
Następny artykułFlesz: Bulls przegrali w Sacramento z Kings, którzy są “For real”, Clippers grają od dwóch dni najlepszą koszykówkę w NBA, Napier coraz lepszy