Kolejna wymiana Keitha Bogansa, Cavs oddali go do Sixers

4
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Trzy lata temu Keith Bogans był podstawowym rzucającym obrońcą Chicago Bulls. Wystąpił w pierwszej piątce we wszystkich 82 meczach, a w playoffach razem ze swoją drużyną dotarł do Finałów Wschodu. Przez następne trzy sezony rozegrał w sumie już tylko 85 spotkań i właściwie przestał być zawodnikiem NBA, stał się kontraktem w NBA i to bardzo wartościowym. Długo jednak nie pozostał kontraktem będącym na tej samej liście płac co LeBron James. Niecałe 48 godzin po transferze do Cavs, został przehandlowany do Sixers.

Za Marcem Steinem z ESPN:

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDoświadczenie z Miami nauczyło LeBrona, że najważniejsza jest cierpliwość
Następny artykułTaktyczny kącik – nowojorskie trójkąty

4 KOMENTARZE

  • Nikt się nie załapie, przejmą kończący się kontrakt pod koniec sezonu za te 12 mln, a zapłacą tylko część z tych pieniędzy :). Była mowa, że przejmą Amare, ale tu już cyferki się przestają zgadzać.

   Lubię to: 0
   • Czy na pewno się nie zgadzają? Jest różnica między progiem minimalnym, a progiem maksymalnym od którego płaci się luxury tax. Skoro teraz mają 12 mln wolnych papierów w stosunku do progu minimalnego, to różnica do hard cap + np. kontrakt Bogansa na 100 % starczy na Amare.

    Lubię to: 0