Między Rondem a Palmą (150): I nie zmienia się nic

10

Zamykamy kartę Mistrzostw w Hiszpanii, wydarzenia które uratowało Palmę. (Są różne opinie – Maciek)

Mimo oporu jednego z nas i uporu drugiego przeciągamy się jednak z dość głębokim podsumowaniem przez USA próbując upozycjonować ten tytuł w historii.

Jest do A. Davisie i pada zdanie z Emaus – A myśmy się spodziewali, jest o człowieku Ibizie, i tym że skuteczność D. Rosa miała poziom zawartości alkoholu w piwie.

Pojawia się trener A. Wierietelny, kiedy rozmawiamy o mikrocyklach.

Zapowiadamy ranking TOP100 – i udajemy wielkie zdziwienie odczytując z kartki tych, którzy wypadli poza listę. Jest dużo „O nie” i „Achhhh”.

Wracamy do statystyk MŚ i szukamy ludzi na świecie, których widzielibyśmy w NBA.

Na koniec komentujemy debiut Muflona w Trójce, pojawiają się dzieci i krótka historia hip-hopu w Polsce.

[wpdm_file id=26]

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSzósty Gracz NBA Top 100 Ranking
Następny artykułLionel Hollins: KG ma miejsce w pierwszej piątce

10 KOMENTARZE

 1. Brak George’a to jest jakiś dowcnip. Trochę reguły konkursu się wam wymknęły spod kontroli. Może jestem zbyt wielkim optymistą, ale zakładam że George wróci do trenowania koszykówki jeszcze w tym sezonie (czy zagra? obstawiam wariant że mógłby zagrać, ale sezon na straty to przeczeka jeszcze pół roku, co mu wyjdzie na dobre, identyczne podejście jak po pierwszej kontuzji Rose’a (i słusznie)) i mimo rdzy jaka na nim osiądzie z miejsca winien znaleźć się przed co drugim graczem tego rankingu. Jedyny sens nie uwzględnianie go to fakt, że w owym czerwcu będzie miał na swoim koncie mniej zbiórek, punktów czy asyst niż reszta stawki

  Straszliwie udziwniacie, nie wiem czy nie przekombinowaliście

  Btw, wystawialiście zawodnikowi jedną notę, czy po jednej dla każdej ze „statystyk” i potem średnia. Jak rozstrzygaliście remisy? Ten ranking to tylko suche cyferki czy jednak merytorycznie się nad czymś opiera w waszym gronie (w sensie patrzymy na cyferki i ustawiamy od największej do najmniejszej, czy twoja 8 jest gówno warta bo ja dałem 6 i dobrze to argumentuję, więc spychamy gościa o 2 miejsca)

  Lubię to: 0
  • Słyszałeś kiedyś cokolwiek o złamaniu kości piszczelowej? To najwolniej zrastająca się kość w całym organizmie. Bardzo prawdopodobny jest też kolejny zabieg. Raczej nie ma szans na to, żeby w tym sezonie zagrał, więc czemu niby ma być uwzględniony w tym rankingu?

   Lubię to: 0
   • Złamanie było w mało newralgicznym miejscu, w żaden sposób nie dotknęło stawów i ścięgien, do tego z tego co wiem nie było żadnych powikłań i niepożądanych skutków złamania, dlatego pozwolę sobie być optymistą. Kość strzałkowa nie jest żadnym problemem, Piszczelowa winna wrócić do sprawności w około pół roku. Przy ich poziomie leczenia i rehabilitacji, zakładając brak niespodziewanych powikłań jestem w stanie uwierzyć, że George będzie normalnie chodził na nowy rok (szansa na to wcale nie jest taka mała)

    Czy wróci w tym sezonie, obawiam się że nie i że generalnie nie będzie to dobrym pomysłem, ale nie robiłbym z niego kaleki. W gruncie rzeczy złamanie kości nie powinno być żadnym większym problemem w obecnych czasach i realiach NBA

    Rajon Rondo z zerwanym krzyżowym (znacznie gorsza kontuzja, w sumie to najgorsza z możliwych) w zeszłym roku był 21. Ot odlecieliście trochę z tym jego końcem kariery

    Lubię to: 0
 2. Co do tematu graczy, który brali udział w tych mistrzostwach i maja jakąś przyszłość w NBA – Pooh Jeter ma szansę na powrót do NBA. Dostał zaproszenie na treningowy camp Lakers.

  Lubię to: 0
 3. Muflon się nie popisał, ciężko się tego słuchało. Mam nadzieję, że to „pierwsze śliwki robaczywki”.

  Ranking moim zdaniem trochę bez sensu, podsumowanie sezonu rozumiem, takie wróżenie z fusów nie za bardzo.

  Lubię to: 0
   • Dyskusyjne będą na pewno oceny rekonwalescentów, debiutanatów oraz brak w zestawieniu P. Georgea. Mnie natomiast ciekawi top 10 graczy, a jeszcze bardziej czy Durant już jest przed Jamesem, gdzie w tym wszystkim będzie K. Love po zmianie barw, gdzie widzicie sufit B. Griffina itp., także chętnie z rankingiem się zapoznam. Jednak nadal obstaję przy chęci przeczytania na Waszych łamach podsumowania sezonu czy choćby wypunktowania tego, co z sezonu zostanie przez Was zapamiętane.

    Na redakcję się nie obrażamy, Palmę lubimy, a za Muflona trzymamy kciuki.

    Lubię to: 0