MŚ 2014: Litwa pokonała Turcję w drodze do półfinału

2
fot. livebasketball.tv
fot. livebasketball.tv

Cztery lata temu Litwa zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Świata, po tym jak przegrali w półfinale z USA. Teraz będą mieli okazję do rewanżu, ponieważ ponownie spotkają się z nimi na tym etapie rozgrywek. Wygrali z Turcją w pierwszym ćwierćfinale i już tylko czekają na to jak wysoko Amerykanie pokonają Słowenię.

Litwa 73, Turcja 61

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułOświadczenie Ferry’ego: cytowałem komentarze z raportu, to nie moje słowa
Następny artykułMŚ 2014: Derrick Rose zapowiedział poprawę, tak było. Małe bu! od cioci z Ameryki, +43 ze Słowenią

2 KOMENTARZE

  1. Fajnie że pomimo braku rasowego PG są w półfinale z drugiej strony troszkę brakowało innych kandydatów :) Seibitis mega fajny gracz!! Niestety z USA raczej bez szans choć oni akurat potrafią grać z nimi wyjątkowo dobrze…

    Lubię to: 0
  2. przez całe mistrzostwa pan Adam powtarza dziwną formę „Litwa zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Świata, po tym jak przegrali” „Turcja bardzo dobrze powstrzymywała ataki Litwy, zanotowali serię 12-0”

    Proponuję mimo wszystko stare dobre „Litwini/reprezentanci Litwy przegrali”, „Turcy/reprezentanci Turcji zanotowali” etc.

    Lubię to: 0