Między Rondem a Palmą (131): A zrób dziubek

17

W dzisiejszej przejażdżce dyliżansem.

Zaczęliśmy o tym jakie są główne trendy ofseason – Ja chcę do domu i być szczupły – co pozwoliło nam na przejście do butt-selfie Pani Chodakowskiej. Maciek od tego momentu stracił koncentrację.

Potem rozprawiliśmy się z tezą, że Melo może być graczem z ławki Stelmetu, ale i to nie gwarantuje mistrzostwa PLK.

Przerwała nam tę żywą tajemnicza dziura czaso-przestrzenna na moście Poniatowskiego.

Jest niesamowita historia o tym, że Maciek w środowiskach ochroniarskich jest mylony z Maćkiem… Lampe. Jest sporo o tym jak należy rozmawiać z ludźmi na balkonie prezentując tors, a jednocześnie ukrywając wzrost.

Jest wielki tribute dla braci Saganowskich.

Zdradzamy IQ Dolpha Lundgrena i Natalie Portman (mamy dowody).

Przeryliśmy się przez historię LAC poszukując jakich zastrzeżonych koszulek (TOP25) i dissując Magica Johnsona za retorykę historyczno – sztandarową. Próbujemy sobie przypomnieć dlaczego Redaktor Szaranowicz tak strasznie nie lubił Danny’ego Manninga.

Zastanawiamy się co wniesie do LA Steve Ballmer i czy Rodzina Bussów będzie musiała się przeprosić żeby zewrzeć szeregi.

Kończymy rozważaniami o G. Monroe i szukamy mu nowego klubu, ale bez jakichś nadzwyczajnych konkluzji. (Maciek: te konkluzje, lub raczej ich brak, przerywa mała awaria, która obcina nam ostatnie trzy nic-nie-znaczące minuty, ale pozostawia – chyba – z interesującym pytaniem o prototypowy klub dla Monroe)

[wpdm_file id=5]

Poprzedni artykułRaport: San Antonio Spurs rozpoczną (jednak) sezon u siebie. Dziś poznamy terminarz na sezon 2014/15
Następny artykułCo kryje się za uśmiechem, co kryje się za logo

17 KOMENTARZE

 1. Dokładnie. Suwak nie działa po wygaszeniu wyświetlacza i nie pamięta ostatniego momentu. Jak na razie ostatnie dwa odcinki palmy ściągnałem zamiast słuchać online :/

  Lubię to: 0
 2. Myślę, że Sam Cassell jest mega underrated. Kolo był prawdziwym zwycięzcą ;]
  Zobaczcie na jego karierę. W pierwszych 2 sezonach dwa mistrzostwa w Houston. Później w sezonie 96/97 trafia przez PHX i Dallas do NJN. W Nets w pierwszym pełnym sezonie playoffy (pierwsze playoffy nets od 3 lat)Później szybko do Bucks. Tam na dzień dobry playoffy (po 7 sezonach przerwy Bucks) i to 3 lata pod rząd w tym finał konferencji 2001 (imho kontrowersyjnie przegrany z Philą)Sezon przerwy i znów playoffy w 2003. Przejście do wilków 2003 i wreszcie KG magicznie wychodzi z pierwszej rundy (i dostaje MVP, porażka w finale konf 2004 z Lakersami, Cassell kontuzja)
  Przejście do Clippers i Ci w pierwszym sezonie druga runda (po 9 latach przerwy playofów i chyba pierwszy raz w historii)
  Na koniec emeryturka w Bostonie i kolejne mistrzostwo.

  Uff rozpisałem się bo lubiłem gościa ;-)

  Przypomniałem sobie że szukano podobnego zespołu do Indiany 2014 i ich załamania formy. Bucks 2002.

  Lubię to: 0