Donald Sterling grzebie w brudach

9
Donald T. Sterling
Armando Arorizo / Newspix.pl

Wiem, wiem macie dosyć i nie chcecie o tym więcej czytać. Ja też miałem dosyć, dlatego przez ostatnie tygodnie nie próbowałem nawet ruszać tego temu. Dzisiaj ni z tego ni z owego pomyślałem, że wyleczę kaca Donaldem Sterlingiem. Powiem krótko, zrobiło się ciekawie.

Kiedy Shelly Sterling „przejęła władzę” nad Clippers i zdecydowała się sprzedać klub Steve’owi Ballmerowi wydawało się, że wszystko zakończy się happy endem. Ja sam zdążyłem już ogłosić Adama Silvera bohaterem i wypić za jego zdrowie. To wszystko wyglądało tak dobrze dla NBA, tak dobrze dla Clippers i tak dobrze dla nas. Nic z tego.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWielka Czwórka? Analizujemy salary cap Heat i liczymy ile gwiazdy musiałby poświęcić ze swoich zarobków
Następny artykułKings przekonują Rudy’ego Gaya, żeby został i wziął swoje $19 milionów

9 KOMENTARZE

 1. NBA to najnormalniejsza korpo, a kto pracuje/pracowal w korporacji to wie, ze poziom absurdów i hipokryzji codziennie przekracza dawkę śmiertelną… Niemniej NBA to jedyna korporacja, którą uwielbiam. Bo tej, w której pracuję, to nie lubię (delikatnie mówiąc bo na bank mnie szpiegują):-)

  Lubię to: 0
 2. Ciekawe jak to się rozwinie, miałem nadzieję,że wszystko jest dopięte i to już koniec. Tak szczerze to Sterling ma rację,a dla mnie jest to celowe rozpętanie burzy w szklance wody bo było im na rękę pozbycie się Sterlinga. Sam zresztą cieszyłbym się jakby ligę opuścił. Silver od początku grał twardo i nie przewidywał żadnych ustępstw, ciekawe czy na tym się nie przejedzie. Jeśli rzeczywiście nie do końca jest świadom jaka jest pora roku to można wydrukować w jednym egzemplarzu jakąś poczytną gazetę z przeprosinami na cała stronę od NBA i mu pokazać,że już odzyskał godność i wszystko jest ok :P Myślę jednak,że wielu ludziom w otoczeniu Sterlinga wcale nie zależy na tym,żeby sprawa ucichła i mogą go manipulować podpuszczając do dalszej walki. Jak Sterling zacznie pozywać NBA to z tych rozpraw może wyżyć kilka pokoleń prawników i innych „doradców”.

  Lubię to: 0
 3. Silver wdepnął, bo z jednej strony chce traktować Sterlinga jako Upośledzonego, który nie wie co mówi, a z drugiej strony karze go za wypowiedzi. To jawna dyskryminacja niepełnosprawnych umysłowo i chorych na Alzheimera !!

  Lubię to: 0
 4. To jest skandal jakich mało, chyba tylko socjaliści albo ludzie z wypranymi mózgami przez politpoprawność stoją za ligą. Oby Sterling wygrał!

  Lanfaust – haha, słusznie, +1.

  Lubię to: 0
 5. Sterling idzie na wojnę! Haha, naprawdę myślicie że zacznie prać brudy pozostałych 29 właścicieli? Niech tylko spróbuje :) Czym innym jest „walka” z Silverem a czym innym grzebanie w śmieciach pozostałym właścicielom z których kilkunastu ma taki majątek że może wciągnąć Sterlinga i jego wynajętych detektywów na raz w lewą dziurkę od nosa.

  Lubię to: 0