Kings przekonują Rudy’ego Gaya, żeby został i wziął swoje $19 milionów

2
fot. instagram.com/sacramentokings
fot. instagram.com/sacramentokings

Jest połowa czerwca, Finały NBA dobiegają końca, już za niecałe dwa tygodnie odbędzie się draft i coraz bardziej czuć zbliżający się okres transferowy. Plotki i spekulacje nabierają temperatury, a niektóre drużyny już rozpoczęły intensywne starania o przekonanie – na razie – swoich zawodników.

Wczoraj Phil Jackson wraz z coachem Derekiem Fisherem przylecieli do Los Angeles, założyli wszystkie swoje mistrzowskie pierścienie i udali się na spotkanie z Carmelo Anthony’m. Mieli mu zaprezentować ich wizję Knicks, starając się przekonać, żeby dał im szansę i został w Nowym Jorku. Phil chce żeby Melo nie robił opt-outu i dokończył swój obecny kontrakt, chociaż najnowsze raporty mówią, że Anthony nadal chce zostać wolnym agentem i pojawianie się Fishera na stołku trenerskim nic w tej kwestii nie zmieniło.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDonald Sterling grzebie w brudach
Następny artykułPatty Mills – kolejny role player wyprodukowany przez maszynę Spurs

2 KOMENTARZE

  1. Skąd tak naprawdę wiadomo, że przekonują go do opt-in? Na tyle ile źródła mówią, równie dobrze ten cały spektakl jest po to, żeby namówić go na 4×12, czy coś w ten deseń (trzeba pamiętać o nowym kontrakcie dla IT).

    Lubię to: 0