Mock Draft 2014 6G – v. 1.0

51
fot. The Associated Press
fot. The Associated Press

Niesamowite. Cleveland Cavaliers znowu dostali prezent od Pana Boga, wygrywając loterię Draftu 2014. Zrobili to po raz trzeci na przełomie ostatnich czterech lat. To trochę jakiś absurd, czary-mary, bo w tegorocznym Drafcie Cavs nie mogą już niczego spieprzyć, a nowy GM David Griffin będzie miał szansę się wykazać. Co zrobi? Debatowaliśmy również o tym wczoraj…

Osobiście jestem trochę rozczarowany wynikami loterii. Szkoda mi trochę Pistons, gdzie Stan Van Gundy stracił szansę na wybór kogoś wartościowego. „Tłoki” miały zastrzeżony pick w Top 8 i naprawdę bardzo mało szanse na to, że wypadną z czołowej ósemki. Ostatecznie ich wybór trafia do Charlotte HORNETS. Podobnie jest z Pelicans (pick powędrował do Sixers), którzy mogli dodać kogoś do Anthony’ego Davisa na kolejne lata, ale ich pick był zastrzeżony w Top 5, zaś szanse na jego zachowanie nie były zbyt wysokie.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (89): Protokół Hermana
Następny artykułDave Joerger dostał pozwolenie na rozmowę z Wolves. Jego dni w Memphis są już policzone?

51 KOMENTARZE