29 dni do końca sezonu regularnego: Phil Jackson już w Nowym Jorku, LeBron dziś w Cleveland

7
fot. msg.com
fot. msg.com

Phil Jackson został dziś w Nowym Jorku przedstawiony jako prezydent klubu przez gitarzystę i najgorszego publicznego mówcę na świecie Jamesa Dolana – także niestety właściciela New York Knicks. Jackson mówił o budowaniu nowej kultury, błędach w pracy stóp u zawodników NBA, o skautingu w Serbii, nowym 5-letnim kontrakcie i operacjach bioder. Zwyczajny, Jacksonowy stuff.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRusza NCAA Tournament! Co powinniśmy wiedzieć?
Następny artykułPozycjonowanie przed play-offami

7 KOMENTARZE

  1. “(…)historie dwóch najbogatszych klubów ligi(…)” – dziś mam dzień czepialstwa więc wypadałoby dopowiedzieć, że są to aktualnie dwa SPOŚRÓD najbogatszych klubów – bo nam się zaraz rosyjski właściciel oburzy i sprawi swoim Nets kolejny absurdalny kontrakt by pokazać nam, że przecież może więcej niż inni. xD

    Lubię to: 0
  2. Ha! Zawsze Maciek w kozi róg wpędza Górnego. Piękna, wyraźna i niekłótliwa merytoryka, która zagina tego gościa, który najczęściej niewiele ma do powiedzenia na zadawane pytania.

    Lubię to: 0