Draft Ranking (13): Sporo zmian w drugiej dziesiątce – K.J. McDaniels atakuje!

5
fot. The Associated Press
fot. The Associated Press

Nowe nazwiska w Top 20, nikłe zmiany w samej Top 10, ale z końcem sezonu będziemy świadkami coraz to nowszych propozycji na tablicy. Po loterii Draftu wezmę się za wersje „mockowe”. Wtedy to ma największy sens, bo wiemy kto z jakim numerem wybiera i jakie ma potrzeby.

Jeżeli jesteśmy przy potrzebach – ostatnio na tapetę wzięliśmy picki Denver, a z każdym dniem będzie tych ekip więcej, ponieważ nieco zwolniłem tempo, a muszę zdążyć do końca sezonu regularnego NBA.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykuł40 dni do końca sezonu regularnego: Co musi zrobić Chicago, aby mieć miejsce na Carmelo (podpowiedź: więcej niż mówi to maszyna hype’u ESPN)
Następny artykułFlesz: Blowout Rockets. Uratowane zwycięstwo Mavs. Bobcats coraz bliżej playoffs

5 KOMENTARZE

 1. Jak zawsze miło,

  Panie Sebastianie, a czy jest szansa na podsumowanie zawodników z poza NCAA?
  Rozumiem, że ich nie oglądasz, ale pewnie ich śledzisz i masz jakieś tam przemyślenia.

  Mamy oczywiście Draftexpress, ndadraft, Ale miło poczytać paru wywodów po dobrym citronie.

  p.s. zgaga nie dokucza…?;)

  Lubię to: 0
  • Na zgagę jest Rennie :) – ja po loterii zaczynam robić Mocki, więc każdy prospekt będzie już brany pod uwagę. Cierpliwości kochani, tulipany z Holandii – pozdrawiam, Jacek Stachursky :*

   Lubię to: 0