Nowojorskie impresje 752… czyli znacznie DALej niż bliżej…

2

Kuba Sienkiewicz i ja
Kuba Sienkiewicz i ja

Wygranie tego meczu przez NYK byłoby jawną niesprawiedliwością. Ale mogło się zdarzyć. Gdyby jeszcze sędziowie gwizdnęli faul Monty na JR Smith’ie przy ostatnim rzucie. A powinni. Widocznie JR jeszcze nie dostaje star calli. Dlaczego?

Dirk zrobił dokładnie to czego Melo nie potrafi. Ładnie tam się zachował w końcówce. Cichy zabójca. Morderca o twarzy studenta filologii germańskiej. Drugi rok. Poprawka z gotyku. Duży spokój. Sporo szczęścia. To podobno sprzyja lepszym. Bang. Winner to winner. Nie ważne, że brzydki. Karawana jedzie dalej. Teksas się odkupił.


 

Trudno uwierzyć, że oba zespoły walczą o to samo. 8 miejsce w PO. To jest jednak gigantyczna różnica jakości.

V. Carter to typ zawodnika, który ładnie się starzeje. Tak dojrzale. Robi małe rzeczy jako role player. Zawodnik który potrafi się podporządkować. Schować ambicję do komory własnej jaźni. Czasem tylko odpala ten motor.

R. Felton już nie wytrzymuje ciśnienia. Jakaś kobieta zapytała go w metrze, czy jest aby w ciąży. Na to on wycelował w nią pistolet i zaczął jej grozić, tłumacząc, że tylko zjadł podwieczorek. Jest przesłuchiwany przez policję. Poważnie. Szczegóły są na razie niejasne. More to come. JR Smith podobno oniemiał. Mówi coś o naruszeniu praw autorskich.

Na miejsce zwolnionych MWP („nie dostałęm szansy”) i B. Udriha NYK szukają jakiś zamienników. Boje się odebrać telefon z zastrzeżonym numerem. Mówi się o obwodowym obrońcy względnie o kimś o gabarytach wersalki. Ike Diogu? Ch. Smith jest przecież oczywistością.

STAT w S5 to nie może być realne rozwiązanie jakiegokolwiek problemu. Gdzie rodzą się takie pomysły? W jakiem chorym umyśle?

O co grają jeszcze NYK w tym sezonie? Przecież nie o godność i honor. Te rzeczy są im obce. Może trzeba im zrobić zamknięty pokaz „Kamieni na szaniec”? Jakaś symulowana akcja pod Arsenałem. Chociaż na planszy.

Czy tak naprawdę chodzi już tylko o to, co stanie się w off-season. Zaciśnięte mokre dłonie. Wyczekiwania Wyoptuje się i co dalej? Dużo dziś (znowu) o tym z Maćkiem w Palmie. Zdaniem Naczelnego Melo zrobił statement.

Anthony zdobywający po 40 pkt. też nie jest odpowiedzią. Co zatem nią jest? Czy jest jeszcze jakieś pytanie?

Addicted to losing. Uzależnieni od przegrywania. Odwyk potrzebny. Od zaraz. Wierzącym.

Poprzedni artykułWizards poważnie osłabieni kontuzją Nene. Sięgają po Drew Goodena
Następny artykułRaymond Felton został aresztowany

2 KOMENTARZE