Wizards poważnie osłabieni kontuzją Nene. Sięgają po Drew Goodena

4
fot. NBA League Pass
fot. NBA League Pass

Nene nigdy nie był okazem zdrowia, w poprzednich dwóch latach stracił łącznie 48 meczów i teraz niestety dla Wizards znowu nadszedł ten moment, kiedy wypada z gry na dłuższy okres. Dopiero co wyrównał swój rekord kariery przeciwko Pelicans, a w kolejnym meczu z Cavs doznał kontuzji lewego kolana. Już pierwsze doniesienia sugerowały, że może to być coś poważnego. Obawiano się, że może to być nawet season-ending injury. Na szczęście ten najgorszy scenariusz się nie sprawdził. Badanie nie wykazało żadnego złamania, a tylko zwichnięte więzadło MCL. Jednak to 'tylko’ również oznacza długą przerwę i przewiduje się, że będzie on poza grą 4-6 tygodni.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułBrzydki game-winner Dirka w Nowym Jorku
Następny artykułNowojorskie impresje 752… czyli znacznie DALej niż bliżej…

4 KOMENTARZE

    • Też mnie to zdziwiło. Albo statystyki jednak kłamią, albo jest coś czego nie widać na pierwszy rzut oka. Myślę, że oni po prostu dobrze się z Gortatem uzupełniają i po jednej i po drugiej stronie parkietu i dlatego tak to dobrze wygląda w defensywnym ratingu.

      Lubię to: 0