Raymond Felton został aresztowany

7
fot. AP
fot. AP

To nie jest dobry okres dla New York Knicks. To nie jest też dobry czas dla Raymonda Feltona. Rozgrywa najgorszy sezon w karierze i dopiero co kilka dni temu słyszał jak jego drużyna aktywnie nim handluje, próbując się go pozbyć. Ostatecznie został w Nowym Jorku, ale nie dlatego, że władze klubu zmieniły danie zdanie i zaczęto w niego wierzyć. Jest obecnie najgorszym starterem na pozycji point guarda w całej lidze i nie udało się go nikomu wepchnąć. Teraz można się tylko śmiać, przypominając sobie jak Knicks zatrudniali go zamiast Jeremy’ego Lina, licząc, że dostają lepszego zawodnika. A jakby tego było mało, nie tylko na parkiecie Raymondowi nie wychodzi, również w życiu prywatnym ma problemy. Kilka dni temu rozwiódł się ze swoją żoną, będąc ledwie 19 miesięcy po ślubie. Z nową dziewczyną chyba też mu się nie układa, ponieważ kilka godzin po meczu z Mavs, groził jej bronią i we wczesnych godzinach porannych został aresztowany.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułNowojorskie impresje 752… czyli znacznie DALej niż bliżej…
Następny artykułFlesz: Buzzer-beater Dirka w MSG, Clippers Doca Riversa grają kosmos, Warriors mają nr 1 obronę na Zachodzie

7 KOMENTARZE