Między Rondem a Palmą (29): Z brudnych ulic Warszawy

3

Dziś o porozmawialiśmy o Carmelo w Miami, walce o MVP, o contract-year Kyle’a Lowry’ego, Rajonie Rondo i o zbliżającym się trade-deadline. zNYK zarapował (to było straszne).

DOWNLOAD

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDzień przed trade deadline – Lakers i Mavs chcą wyrwać Love’a, Celtics zainteresowani Haywardem
Następny artykułSmall Talk (27): Na dzień przed trade-deadline

3 KOMENTARZE

  1. Nooo Panowie forma zwyżkuje wraz z rozwojem w sezonie :) Coraz dłużej i coraz lepiej :D
    Nie zgadzam się z tezą że LA nie powalczy w przyszłym roku o coś więcej gdyż Kuptchak udowodnił już że wie co robi i skoro dał taki kontrakt KB24 a on zna go najlepiej i wiedział że Kobe będzie sie domagał gry o tytuł to plan jest. Nie wydaje mi się też zbyt możliwe połączenie trójki z Miami z Melo ale zdecydowanie bardziej widzę Wade plus LBJ i Melo :) Bardzo ciekawy Team, tylko nie wiem jak było by z wygrywaniem.

    Lubię to: 0
  2. Ciekawe jaką trasę rano pokonuje Znykajacy. Jedzie gdzieś z 40 minut więc z może z Wilanowa do Centrum? albo z Woli pod Galerię Mokotów? Życie jest pełne tajemnic. Pozdrawiam

    PS. Moim zdnaiem na koniec sezonu w Miami LBJ wezmie max, DW jakies 10 mln, a Bosh pojdzie w świat szukac szczęścia jako wolny agent lub w ramach sign&trade. Taka prognoza

    Lubię to: 0