Williams vs Lowry – co tam się naprawdę wydarzyło?

1

Im bliżej Playoffs, tym więcej się dzieje. Carmelo Anthony i Kevin Durant w gazie, choć ich teamy znajdują się w nieco odmiennej sytuacji. We wczorajszych spotkaniach mieliśmy jedną, kontrowersyjną dla wielu, sytuację w końcówce, mogącą decydować o wygranej jednej ekipy oraz kilka sytuacji do zastanowienia.

Analiza akcji pomiędzy Brooklyn Nets a Toronto Raptors, po której wydawało się, że Pierce i spółka odniosą zwycięstwo i będą o krok od granicy 50% wygranych w obecnym sezonie. Let’s see:

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (odc 19): Czy Durant jest lepszy niż LeBron?
Następny artykułKyle Lowry to All-Star? Jak najbardziej!

1 KOMENTARZ

  1. Nie wiem czy Turek specjalnie to zrobił (wygląda na to że raczej nie), ale to jest obrzydliwy faul. Drobiazg, który nic cię nie kosztuje, a miesiąc przerwy przeciwnika wisi na włosku. Okropieństwo, za specjalne podchodzenie powinni zawieszać

    Lubię to: 0