Raptors przechwycili zwycięstwo na Brooklynie

0
fot. AP
fot. AP

Brooklyn Nets przegrali dopiero swój drugi mecz w styczniu i ponownie okazali się gorsi w pojedynku na szczycie Atlantic Division ulegając Toronto Raptors. W czwartej kwarcie tracili już 9 punktów, ale odpowiedzieli na to i wyszli na prowadzenie, jednak w samej końcówce pozwolili sobie odebrać zwycięstwo.

Na 12 sekund przed końcem gospodarze mieli punkt przewagi i piłkę. Deron Williams był odpowiedzialny za wprowadzenie jej do gry z boku boiska, ale popełnił fatalny błąd, źle ocenił sytuację podając na własną połowę do Joe Johnsona. A był jeszcze czas, sędzia Violet Palmer dopiero miała pokazać, że minęła trzecia sekunda. Patrick Patterson nie pozwolił uciec Johnsonowi, był blisko i przechwycił piłkę. Odegrał do Kyle’a Lowry’ego, który za chwilę oddał mu piłkę i Patterson miał otwartą pozycję do jumpera z półdystansu. Trafił.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKyrie Irving jest wątpliwą gwiazdą
Następny artykułSlim Reaper znowu to zrobił