Kyle Lowry to All-Star? Jak najbardziej!

1
fot. Zou Zheng / Newspix.pl
fot. Zou Zheng / Newspix.pl

Kiedy niedawno robiliśmy 5-na-5 wybierając zawodników, którzy naszym zdaniem powinni znaleźć się w pierwszych piątkach All-Star Game, na Wschodzie jedyną pozycją przy której się dłużej zatrzymałem był drugi gracz backcourtu. Reszta była dla mnie właściwie oczywista, ale kto powinien zająć miejsce o jakie w idealnych okolicznościach, w świecie pozbawionym kontuzji, walczyliby Derrick Rose, Rajon Rondo i Deron Williams? Albo inaczej, kto jest obecnie najlepszym rozgrywającym Wschodu?

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWilliams vs Lowry – co tam się naprawdę wydarzyło?
Następny artykułKoszulki z rękawkami: Co mówi liga? Co mówią gracze?

1 KOMENTARZ

  1. Gdyby Allen Iverson nie zakończył kariery to pewnie on zostałby wybrany przez kibiców do pierwszej piątki :). Z dwójki DeRozan, Lowry ten pierwszy bardziej zasłużył na występ w All-Star Game (trzeba brać pod uwagę całą połowę sezonu), i jeśli tak będzie to pewnie dokoptują Walla jako drugiego rozgrywającego.

    Lubię to: 0