Dwight Howard ruszył z miejsca

0
fot. Louis Lopez / Newspix.pl

W ostatnich kilku miesiącach bardzo trudno było Dwightowi Howardowi zmusić tak duże cielsko do działania. Na obóz przygotowawczy Houston Rockets trafił z niewielką nadwagą, jego ruchy natomiast były nieskoordynowane, a Kevin McHale wraz ze sztabem trenerskim i medycznym kręcili głowami zastanawiając się, jak relatywnie szybko odbudować maszynę, którą Howard stał się po latach błyskawicznego rozwoju w Orlando.

Za tą niekomfortową sytuację na początku ich wspólnej przygody odpowiedzialne były zarówno nie do końca wyleczone kontuzje oraz leniwe podejście Dwighta do utrzymania swojego ciała w odpowiedniej formie fizycznej. Niedawno przyznał się, że rozdawał swoim nowym kolegom z drużyny cukierki i sam bez opamiętania ładował je do żołądka. Jeden z dziennikarzy FoxSports przedstawił w ubiegłym tygodniu tezę, że Howard ma problem z cukrem i to może skutkować ogromnymi trudnościami z utrzymaniem organizmu w odpowiedniej dla sportowca dyspozycji.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułNowojorskie impresje 720 – czyli… MEMlanie sezonowej papki…
Następny artykułDniówka: Kobiety w NBA