Czy LeBron James faulował Paula George’a w ostatniej akcji?

12
fot. NBA League Pass

Kolejna batalia pełna emocji, niekoniecznie tych dobrych. Pacers i Heat przyzwyczaili nas już do twardej gry i wielce interesujących spotkań – po prostu tych z wyższej półki fazy playoff. Mamy wielkie, spełnione gwiazdy (James, Wade), ich następców dużego formatu (George), sprawdzonych zadaniowców (Allen) oraz obrońców, potrafiących używać także swojego trash-talku (Stephenson, West, Birdman). Plus walka o każdy centymetr parkietu, wysokie loty i emocjonujące końcówki. W dzisiejszym artykule opiszę swoje przemyślenia odnośnie ostatniej akcji starcia w Miami, a także cofnę się w przeszłość do akcji, w której King James znalazł się po drugiej stronie barykady, oddając ostatni rzut w meczu przeciwko San Antonio Spurs.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułNowojorskie impresje 719… czyli powrót MILczącego ducha lasu…
Następny artykułKontrakt sam się nie podpisze, trwa walka

12 KOMENTARZE

 1. Ja to widzę tak: LeBron pieczołowicie troszczy się, aby George zachował nienaganną równowagę ciała podczas rzutu. Spójrzie na to zdjęcie jak LBJ się wczuł, scena rodem z baletu hmm…jezioro łabędzie?

  Lubię to: 0
 2. ale oczywisty faul był przed rzutem,a tego nie gwizdali bo wg mnie dali szanse aby Indiana mogła by doprowadzić do dogrywki.
  Nie czepiał bym sie samego rzutu bo mimo ze kontakt był to jednak nie miał wpływu na celność, z kolei wpływ na zajęcie pozycji miało macniecie chwile wczesniej…

  Lubię to: 0
 3. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, faul był, ale George powinien to trafić. Rozumiem, dostaje z łokcia, ręki. Ale ten rzut był do trafienia bez problemu. I to bez znaczenia czy ktoś lubi LBJ czy też nie :D

  Lubię to: 0