Dniówka: Czego szukamy w Internecie, bitwa o wschód

6
David Santiago / newspix.pl

Koniec roku to oczywiście czas podsumowań. Jakiś czas temu pisałem o tym, którzy z graczy NBA wywołali najwięcej hałasu w 2013 na łamach Twittera. Również Google opublikowało listę najpopularniejszych wyszukiwań w Internecie w odchodzącym roku. Oczywiście w większości wypadków popularność w Google wiąże się z sensacyjnymi informacjami, bo przede wszystkim wtedy ruszamy w „Internety”, by poszukać więcej informacji. Jednocześnie jednak takie zestawienie może dać nam odrobinę lepsze pojęcie, którzy gracze są w tej chwili najbardziej popularni lub inaczej, o których graczach chcemy dowiedzieć się czegoś więcej.

Na liście biorącej pod uwagę wzrost wyszukiwania (w stosunku do zeszłego roku) na całym świecie znalazło się trzech koszykarzy. Nie czytajcie dalej, ale spróbujcie wytypować którzy.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułGłowa Josha Smitha była ostatnio w dobrym miejscu
Następny artykułKemba Walker trafił buzzer-beatera ratując fatalny finisz meczu Bobcats-Raptors

6 KOMENTARZE

  1. o kurwa Bargnani…ale zNYK bedzie mial pozywke z tego idioty w impresji…rozumiem ze mozna byc miekka cipa jak on,no ok ale zeby nie miec w ogole mozgu…?WTF?:D

    Lubię to: 0