Draft Ranking (2): Postulat Marcusa Smarta

10
fot. The Associated Press

Sytuacja w NCAA stabilna pod względem czołowych graczy, ale Marcus Smart dał sygnał młodszym kolegom, że jego kandydatura będzie brana na poważnie pod uwagę przez skautów.

W barwach Duke nie tylko Jabari Parker gra świetnie, a w Louisville mają gościa, który może zaatakować Top 10 w czerwcu i jest coraz pewniejszy z meczu na mecz.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKnicks szykują się na ‘panic trade’?
Następny artykułDniówka: NBA przyśpieszyła, Double Header: Clippers-Thunder, Bulls-Nuggets

10 KOMENTARZE

 1. Jak już o Kansas mowa, wyjątkowo, ależ to wyjątkowo dobrze wygląda drugoroczniak Perry Ellis, który miał marny poprzedni rok.

  Noah Vonleh – dawno nie widziałem aby zawodnik mający prawie 7f miał tak dobrą koordynacje bez piłki, a co dopiero z piłką, ba… na koźle.
  Jego ciąg pod obręcz jest wręcz zadziwiający, potrafi się zastawić jak klasowy wysoki.
  W ofensywie chyba zaprezentował wszystko, layup, floater, fadeway (WTF), lewa ręka, prawa ręka, na deser wypada dodać, że to efektywny i efektowny dunker.
  Musi popracować nad rzutem z dystansu, ale widać, że te kilka prób z dystansu to nie są przypadki i tą umiejętność wyćwiczy. Na NBA, brakuje mu jednej rzeczy, masa, masa, masa i masa. Po Parkerze, chyba to on zrobił na mnie największe wrażenie.

  0