Dniówka: NBA przyśpieszyła, Double Header: Clippers-Thunder, Bulls-Nuggets

2
Josh Thompson / newspix.pl

To dobry dzień. Leżą tuż koło mnie, dwie, nowe, świeże i pachnące. Czasami lubię kupować nowe książki, bo jestem zmuszony zainwestować wtedy w twardą okładkę. Nie cieszy mnie to w momencie płacenia, ale zapominam o tym, gdy przychodzi paczka. Te dwie najnowsze zdobycze to autobiografie dwóch legend, które po raz pierwszy postanowił swoimi słowami opowiedzieć o swoich karierach: John Stockton i Julius Erving.

Nie mam jeszcze zbyt dużego pojęcia, co zastanę w środku, ale już na pierwszy rzut oka obie książki są podobne do swoich autorów. Autobiografia Stocktona ma na okładce wyblakłe old-schoolowe zdjęcie i „an” przed autobiography, w środku zaś jest prosta – wręcz klasyczna. Dla odmiany książka Ervinga to „the autobiography” z Dr. J szybującym majestatycznie na okładce i „Dr. J” wytłoczonym złotem pod obwolutą.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDraft Ranking (2): Postulat Marcusa Smarta
Następny artykułOklahoma City Thunder robią to raz jeszcze. Przeżyli Hardena, przeżywają Martina

2 KOMENTARZE