Świetny występ Irvinga przykrył zamieszanie w Cavs

7
fot. USA Today

Mecz w Waszyngtonie był pojedynkiem dwóch drużyn, które przystępowały do tego sezonu z dużymi oczekiwaniami, po kilku słabszych latach chcąc teraz wrócić do playoffs, ale początek rozgrywek mają słaby. Wizards wrócili do domu po trudniej 3-meczowej serii wyjazdowej na Zachodzie i nie udało im się przywieźć żadnego zwycięstwa. Cavs natomiast grali back-to-back będąc po pierwszej w sezonie porażce na własnym parkiecie.

Randy Wittman jest na gorącym krześle i niedługo może zostać pierwszym zwolnionym trenerem, ale w tym momencie większe zamieszanie wydaje się być w ekipie z Cleveland. Wczoraj Brian Windhorst z ESPN napisał, że po 29-punktowej porażce z Wolves odbyło się spotkanie zawodników Cavs we własnym gronie, w czasie którego doszło do kłótni i konfrontacji między graczami. Takie spotkanie to nic nadzwyczajnego, mają miejsce w wielu zespołach, zwłaszcza gdy drużyna jest w dołku i czasami pomagają oczyścić atmosferę. W tym przypadku od razu nie pomogło, bo Cavs przegrali u siebie z Bobcats, a do tego pojawiły się spekulacje dotyczące Diona Waitersa i jego tajemniczej nieobecności.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułCiekawe rozwiązanie dla Vesely’ego
Następny artykułNowojorskie impresje 702… czyli ATL zniosła jajo…

7 KOMENTARZE