Ciekawe rozwiązanie dla Vesely’ego

3
fot. Chuck Myers / Newspix.pl

Al Harrington ma problemy z kolanem, które w poprzednim sezonie pozwoliło mu na zaledwie 10 spotkań dla Orlando Magic. To prawdopodobnie oznacza więcej czasu dla wyjątkowo dobrze spisującego się na tegorocznym EuroBaskecie Jana Vesely’ego. Czech kilka dni temu został wydelegowany przez trenera Randy’ego Wittmana, aby zaspokoić potrzeby waszyngtońskich mediów. To była jedna z tych decyzji szkoleniowca, przez które nigdy nie zyskał dużej popularności. W rozmowie z najlepszym dziennikarzem traktującym o Wizards – Michaelem Lee, lider reprezentacji Czech wykorzystując nadarzające się okoliczności, ponarzekał trochę na swoją obecną sytuację w rotacji drużyny.

Coach Wittman w trakcie Mistrzostw Europy chwalił zawodnika za bardzo dojrzałą postawę i walkę na równym poziomie przeciwko największym rywalom zarówno z NBA, jak i parkietów Starego Kontynentu. Swoją szansę na wzmocnienie pozycji w lidze, Vesely paradoksalnie dostał tysiące kilometrów dalej. Wycisnął z niej niemal wszystko, będąc po rundach grupowych kandydatem do MVP.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Bulls-Pacers part 2, Nets w Los Angeles
Następny artykułŚwietny występ Irvinga przykrył zamieszanie w Cavs

3 KOMENTARZE