Skarb Kibica 2013/14: Cleveland Cavaliers

4
fot. Daniel Santiago / newspix.pl

Trzy lata temu LeBron James postanowił opuścić swoje rodzinne Ohio i przenieść się na słoneczną Florydę, czym rozwścieczył nie tylko kibiców z Cleveland, właściciela klubu, ale też dużą część fanów NBA na całym świecie. Teraz już wszyscy powoli o tym zapominają i coraz częściej mówi się o jego powrocie. Cavaliers chcieliby znowu mieć go u siebie, są gotowi wybaczyć mu Decyzję i przyjąć go z otwartymi rękoma.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSkarb Kibica 2013/14: Golden State Warriors
Następny artykułSzybowiec Gordon – gorący pick z Arizony

4 KOMENTARZE

  1. „Teraz już wszyscy powoli o tym zapominają i coraz częściej mówi się o jego powrocie. Cavaliers chcieliby znowu mieć go u siebie, są gotowi wybaczyć mu Decyzję”

    Co za niedorzeczność. Cavs mają mu wybaczyć? Chyba na odwrót. To James może im wybaczyć, że wypięli się na niego po tym jak odszedł z drużyny, która przez 7 długich lat nie załatwiła mu żadnego wzmocnienia godnego przynajmniej finałów ligi. To on im może wybaczyć list Pana Gilberta, palenie koszulek i buczenie w QLA, a nie na odwrót

    Lubię to: 0