Cory Joseph błyszczał tego lata

0
fot. Albert Pena / Newspix.pl

Adam pisał o Janie Veselym, bo ten na naszych oczach rozegrał bardzo dobry turniej na Słowenii. O dziwo znacznie mniej uwagi przyciągnął swoją postawą na Mistrzostwach Ameryk rezerwowy rozgrywający San Antonio Spurs – Cory Joseph.

Kilka tygodni temu zwracałem uwagę na to, iż reprezentacja Kanady może być ciekawym zjawiskiem na przyszłorocznych Mistrzostwach Świata w Hiszpanii. Kadra z kraju Klonowego Liścia nie wpłynęła najlepiej na siłę moich argumentów, bo po dobrym początku turnieju, przegrali trzy ostatnie mecze i miejsce w najlepszej czwórce zamiast im, przypadło Meksykowi. Na całe szczęście przyczyn porażki czarnego konia turnieju za oceanem nie trzeba szukać daleko. Kanada dopiero tego lata rozpoczęła przygotowania, więc zawodnicy mają małe doświadczenie zarówno na wielkich turniejach, jak i we wspólnej grze. Poza tym w rotacji zabrakło takich nazwisk jak Andrew Wiggins, Anthony Bennett czy Kelly Olynyk.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułTerry: Knicks mogą zdobyć mistrzostwo Rucker Park, nie NBA
Następny artykułMichael Beasley wraca do Miami Heat