Po świetnym EuroBaskecie Jan Vesely wraca do Wizards i co dalej?

0
fot. instagram.com/24janvesely

Piąty najlepszy strzelec pierwszej rudny tegorocznego EuroBasketu (średnio 17), lider pod względem skuteczności rzutów z gry (58.7%) i liczby zbiórek (11.2), trzeci na liście najlepiej przechwytujących (1.8). O kim mowa? To oczywiście osiągnięcia Jana Vesely.

Był nie tylko gwiazdą zaskakująco dobrze grającej reprezentacji Czech, ale też jednym z najbardziej wyróżniających się zawodników pierwszej fazy turnieju. Co prawda nie zapewnił swojej drużynie awansu, ale i tak były to dla niego bardzo udane Mistrzostwa. Mistrzostwa, które nie tylko śledzi Europa, ale również w Stanach bardzo uważnie przyglądają się temu co dzieje się na parkietach w Słowenii. Działacze NBA nie tylko starają się wyszukać jakieś nowe talenty, ale też patrzą jakie postępy w czasie wakacji zrobili ich zawodnicy i w Waszyngtonie są bardzo zadowoleni z tak dobrej postawy swojego młodego podkoszowego.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułEuroBasket 2013, dzień 6: koniec pierwszej rundy
Następny artykuł6-na-5: Podsumowujemy występ Polaków na EuroBaskecie