Amnestionowani 2013: Kleiza, Miller, Gooden, World Peace, Thomas

16
fot. JLJ/ZOJ / Newspix.pl

UPDATE 17.07:

Miami Heat użyli amnestii na Mike’u Millerze. Finansowo zaoszczędzili 17 mln dolarów tytułem luxury-tax, na boisku stracili 10-tego gracza rotacji, który trafiał dla nich w playoffach ważne trójki, ale już rok temu myślał o zakończeniu kariery z powodu tych wszystkich urazów.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRozpoczął się wyścig po Grega Odena
Następny artykułRaport: Mo Williams może wziąć mniej, żeby grać w kontenderze

16 KOMENTARZE

  • Spoko, mogli go zwolnić i co wtedy? Collison jak pierwszy C? Przecież Thabeet się nie nadaje nawet na zmiennika, a Australijczyk na razie jest debiutantem. Dla mnie OKC dociągnie ten kontrakt z Perkinesem do końca. Po sezonie 2014-2015 kończą się kontrakty Perkinsa, Thabeeta, Ligginsa, Ortona i Collisona. Zakładając, że Sefolosha będzie nadal dostawał w granicach 4 mln/sezon, a Orton i Adams rozwiną się na tyle by być pełnoprawnymi zmiennikami to OKC może mieć do wydania po sezonie 2014-2015 na C ok. 11 – 13 mln (pewnie nie będą chcieli przekroczyć progu luxury-tax). Wolni agenci: Gasol (raczej poza zasięgiem), Big Al, Omer Asik, Roy Hibbert (raczej poza zasięgiem), Tyson Chandler, Aldrige, Milsap, Love(raczej poza zasięgiem). Jeżeli Ibaka będzie mógł grać na C, to taki Milsap spokojnie w ich zasięgu, jeżeli nie, to potrzebują „poświęcenia” Duranta i zejścia po 2015-2016 na poziom 17 baniek za sezon, by móc podpisać któregoś z tych C wyżej, zakładając, że ten zgodzi się na niższe zarobki przynajmniej przez rok. Jak w OKC chcą tytułu, to KD i RW muszą się poświecić, temat był już wałkowany wielokrotnie, ale tytuł na małym rynku wymaga poświęceń liderów.

   Lubię to: 0
 1. Wskazówka dla redaktorów szóstego gracza: Nie ma czegoś takiego jak „16 lipiec” bo lipiec jest w roku tylko jeden. Zapamiętajcie, że pisze się 16-sty lipca. Trochę się czepiam, ale jest to trochę irytujące…

  Lubię to: 0
 2. Ja może i mocno nie nd temat ale muszę, wybaczcie.
  Szanowny Panie Macieju, wykupienie abonamentu to był doskonały ruch z mojej strony. Absurdalne i szalone porównania oraz niepodrabialny styl ;)
  Uwielbiam!

  Lubię to: 0