LeBron: Teoria Jordana jest zła

5
fot. Bill Ingram / Newspix.pl

“Jak tam playoffy?” – mój ojciec wrócił wczoraj z pracy i zapytał przy wejściu.

“Nic wielkiego, tylko LeBron James zrobił coś czego nigdy nie zrobił Michael Jordan” – wiedziałem co mówię.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułTim Duncan i Amy rozwodzą się po 16 latach związku
Następny artykułHoward albo Paul, w Dallas mierzą wysoko… za wysoko

5 KOMENTARZE

  1. “wyapdejtować”?? Czyżby kolejny raz słownik języka polskiego okazał się niewystarczający? “Uaktualnić” – tyle wystarczy. Nie zajmujmy się nowomową, polskie wyrazy są super, angielskie wyrazy są super, ale spolszczenia? Są tylko wskaźnikiem ubogiego słownictwa osoby piszącej. Poza tym tekst Panie Macieju jest bardzo dobry.

    0
  2. To prawda. Liczba zwrotów po angielsku, które mają polskie zamienniki jest ogromna, a mam wrażenie, że autor tego artykułu ( i głównie On) tak na siłę próbuje przelać jak angielskich zwrotów, że czytanie aż męczy. Co nie zmienia faktu, że posty M. Kwiatkowskiego są najciekawsze, ale mogłyby być perfekcyjne, gdyby nie usilne pokazywanie znajomości angielskich zwrotów. Przesyt to nie jest dobra rzecz.

    0