Podsumowanie dnia: nowojorskie zamieszanie

3
fot. nydailynews.com

Wieczni przegrani Clippers powoli zapominają o swojej przeszłości i mają nowy rekord, 12 zwycięstw z rzędu. Także Raptors kontynuują swoją serię wygranych. Tymczasem Bobcats przegrali już 14 mecz z kolei. W Bostonie Larry Sanders pokazał Kevinowi Garnettowi, że idzie młodość, chociaż stary Paul Pierce znowu rzucał jak za dawnych lat. Knicks ponownie nie znaleźli sposobu na defensywę Bulls i zostali łatwo pokonani, ale mimo to emocji w MSG nie zabrakło. Gospodarze byli bardzo podirytowani swoją niemocą i decyzjami sędziów, dlatego w czwartej kwarcie trener i 3 zawodników zostało wyrzuconych z boiska.

TORONTO 93, ORLANDO 90

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułzNYKajacy: Taki inny Dream Team
Następny artykułBulls Way

3 KOMENTARZE

  1. “Curry jest pierwszym zawodnikiem w historii Warriors, który w dwóch kolejnych meczach trafił co najmniej 7 trójek. Przeciwko Kings miał 7/12 za trzy, a wczoraj 8/13”.
    To jest spore osiągnięcie, zważywszy, że w GSW grał niegdyś Chris Mullin znany z zrzutów z dystansu.

    0