Bulls Way

5
fot. newspix

Ochrona w Madison Square Garden osłaniała arbitrów po ostatnim gwizdku. Taki był to mecz. New York Knicks przegrali po raz siódmy w tym sezonie, po raz trzeci temperament fruwał i nie wszyscy dokończyli mecz.

”’If they were up 20 points, I don’t think they would have been that frustrated.” – Joakim Noah

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPodsumowanie dnia: nowojorskie zamieszanie
Następny artykułPodsumowanie dnia: LeBron niczym Karl Malone

5 KOMENTARZE

  1. Dziwna była ta 4ta kwarta. Trochę się nie dziwiłem flustracji Knicksów, co zaczeli jakiś run to sędziowi im przerwali bardzo „aptekarskimi” gwizdkami. Szkoda ze pod koniec nie było Carmelo i Woodsona, bo kto wie jak się to mogło skończyć.

    Lubię to: 0
  2. Nie przesadzajmy, sędziowanie było totalnie beznadziejne od początku, ale na pewno więcej gwizdków negatywnych było dla Bulls niż dla Knicks. Knikcs nie odgwizdywano w pierwszej połowie mnóstwo fauli, co paradoksalnie wpływało tylko mobilizująco na Bulls. Potem sędziowie jakby chcieli się opanować i poszło parę aptekarskich gwizdków, co tylko rozjuszyło czujących bezkarność z pierwszej połowy Knicks. To tez nauczka dla sędziów, jak już nic nie gwiżdżemy, bądźmy konsekwentni do końca.

    Lubię to: 0