Surowa zima dla Janka z Ostrawy

5
fot. Harry E. Walker/MCT/ZUMAPRESS.com

Washington Wizards wybrali Jana Vesely z nr 6 Draftu 2011 tylko dlatego, że mają już w drużynie Johna Walla. Jego szybkość, mobilność i ochota do biegania w pasach miały stanowić bardzo dobre dopełnienie póki co największego skillu Walla, czyli gry w kontratakach.

Wall nie gra jednak od początku tego sezonu i wciąż nie wiadomo kiedy wróci. Oczekujący go Vesely tymczasem został zakopany na ławce rezerwowych i rozegrał tylko sześć minut w pięciu ostatnich meczach Wizards.  Jest to generalnie dobra kanwa do napisania nordyckiego romansu o tęsknocie i miłości.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułAkademicki zrzut (5): Klawy freshman z Las Vegas…
Następny artykułHetman: Jaki jest upside Mayo?

5 KOMENTARZE

  1. Jadę właśnie w piątek do Pragi na kilka dni. Zapytam kolegów i koleżanki z firmy o “Janka” …. i chyba nie muszę się zakładać o dobre czeskie piwo, że nikt nie będzie nawet wiedział o kim mówię :-)

    PS. A nie będzie problemem poznać całą drużynę narodową w Hokeja …. na wyrywki, pewnie z krótkimi biografiami okraszonymi soczystymi anegdotami …

    0
  2. Patrząc na grę Vesely’ego w europie odniosłem wrażenie, że jest całkiem niezłym rzucającym :| W dwóch ostatnich sezonach w Eurolidze zanotował odpowiednio 40 i 35.7% celnych rzutów za 3 pkt.. także widać znaczny regres w porównaniu do sezonów 10 i 11. Szkoda.

    0