Akademicki zrzut (2): Mądra gra Smarta…

5
fot. Ricardo Arduengo / AP photo

Coś dla fanów NCAA. Raz w tygodniu (poniedziałek/najpóźniej wtorek) będę zrzucał najciekawsze opcje z weekendu NCAA, bo zazwyczaj od piątku do niedzieli dzieje się sporo.

W tej pseudo rubryce będzie raczej więcej o graczach, ponieważ ci interesują nas najbardziej w kontekście Draftu 2013 i nie tylko.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWIDEO: Wilt Chamberlain trafia z rzędu cztery trójki hakiem
Następny artykułDniówka: Miss you, Roy

5 KOMENTARZE

  1. Może ktoś by się skusił i zrobił ranking najlepszych zawodników NCAA, którzy bedą brani pod uwage draftu 2013 jako pierwsza 10 moze 15. Z danymi typu wzrost, waga, pozycja, jakas charakterystyka, statystyki.

    Lubię to: 0
  2. Panowie, wszystko w swoim czasie. Jeszcze za wcześnie. Pewnie dopiero po zakończeniu sezonu coś się zrobi, bo wtedy to ma wg mnie sens. Niektórzy mogą mieć słabe rozgrywki regularne, a w NCAA Tournament są nie do zatrzymania. Działa to także w drugą stronę. Im bliżej końca sezonu, tym akcje rosną lub spadają.

    Lubię to: 0