Dniówka: Miss you, Roy

7
fot. The Associated Press

Dziś w nocy mamy siedem spotkań, w tym jedno szczególnie interesujące – drugą odsłonę Clippers na uniwersytecie San Antonio Spurs, czyli początek czteromeczowej trasy Le Clips. Z dwóch najlepszych drużyn ligi zagra dziś natomiast jedna i jest to mecz nr 2 nadchodzącej nocy – Grizzlies podejmą Denver. Poza tym wspominamy Roy’a Hibberta i Cats/Bucks wygląda całkiem ciekawie.

Washington, Indiana (1.00) – Roy Hibbert nie poprawił w niedzielę swojej ugh-dyspozycji w tym sezonie. Wykupił 30 biletów na mecz w Nowym Jorku i jego znajomi oglądali jak trafia 3/10 z gry i popełnia sześć strat. Dziś w Waszyngtonie ma szansę na jakiś breakout występ. Trener Randy Wittman nie ma już tłumaczeń na start 0-8. Szuka. W ostatnim meczu wyjął z piątki Bradley’a Beala i Trevora Bookera, a wstawił do niej Jordana Crawforda (solidne 36% za 3 i 41% po pick-and-roll) i Jana Vesely.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułAkademicki zrzut (2): Mądra gra Smarta…
Następny artykułPower Ranking (3): Niedźwiadki na prowadzeniu

7 KOMENTARZE

  1. MEM-DEN i LAC-SAS ;P można ogarnąć ;) Tylko ci nuggets tacy nieprzewidywalni. Za często przykre wtopy im się zdarzają w tym sezonie, żeby traktować ich serio-serio. Ale co tam, dla misiaków można łoglądnąć.

    Lubię to: 0