Miles Bridges porozumiał się z Hornets w sprawie nowego kontraktu

3

Jeszcze niedawno wydawało się, że dla Milesa Bridgesa nigdy więcej nie znajdzie się miejsce w NBA, a tu proszę. Po raz kolejny pierwszy miał to Shams, ale jak zwykle to już Woj uzupełniał doniesienia szczegółami. Bridges uzgodnił z Hornets trzyletnią umowę o wartości 75 milionów dolarów. Nie ma opcji zawodnika, nie ma opcji drużyny, wszystko gwarantowane.

Bridges po udanym sezonie w barwach Hornets zdawał sobie sprawę ze swojej wartości na rynku wolnych agentów, ale jednocześnie chyba rozumiał, że jego pozaboiskowe problemy sprzed kilkunastu miesięcy mogą mocno wpływać na pozycję negocjacyjną z innymi drużynami. Być może dlatego już od jakiegoś czasu zawodnik przekonywał, że chciałby kontynuować swoją karierę w Charlotte i patrząc tylko w linijkę statystyczną można chyba uznać, że gracz tego pokroju, w takim wieku i na takim kontrakcie jest dla Hornets całkiem udaną opcją.

Rok temu 26-latek przyjął ofertę kwalifikacyjną od Hornets o wartości 7.9 miliona, a pierwsze 10 spotkań nowego sezonu odpokutował jako część kary nałożonej na niego przez NBA.

Poprzedni artykułDevonte’ Graham wymieniony do Charlotte i zwolniony
Następny artykułDeMar DeRozan podpisuje kontrakt z Kings

3 KOMENTARZE

 1. Pamiętajmy, że w całym tym pierdolniku Bridges ma dwójkę dzieciaków, które w niczym nie zawiniły a jest szansa (choćby drogą alimentów, prezentów, nieruchomości), że dzięki takiej kasie będą miały dobre życie.

  A przynajmniej ja tak sobie wymyślam pozytywy?

  Anyway, Dario Saric właśnie wylądował na ławce Nuggets, a DeMar DeRozan jest już oficjalnie w Sacramento Kings. Czy to dobry fit obok Sabonisa? Lepiej nad tym pogłówkować.

  4
 2. W przypadku takich kolesi ja myślę o tym tak: raz odjebałeś to dostajesz potężne zawieszenie, karę finansową. Najlepiej jakbyś jeszcze odbył jakąś terapię związaną z “zarządzaniem agresją”, tylko nie taką jak te turnusy Moranta na Florydzie. Plus tego jest też taki jak zaznaczył że Venom, że poszkodowana partnerka i dziecko mogą chociaż skorzystać finansowo. Może to trochę cyniczne, no ale na końcu lepiej kroić Bridgesa z takiego kontraktu, niż z 500 tysięcy w Europie.
  Jeśli drugi raz pojawi się przy tobie jakikolwiek smród związany z czymś takim, nie ma cię w lidze.

  5